logo

Zamknij

zamknij

Rezerwuj pobyt

Hej, zarezerwuj swój nocleg i wyprawę w Pieniny. Po prostu wybierz datę, a później apartament. Możemy obiecać Ci tylko niezapomniane chwile w naszych Górach. Kliknij na poniższy przycisk i sprawdź dostępność naszych apartamentów oraz ich ceny. Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie lub skontaktuj się z nami.

*Klikoj chawok

*Po naszemu "Bardzo prosimy o kliknięcie na przycisk"

basen
apartament nr 6
O nas

Kilka słów o tym kim jesteśmy...

W Pienianach warto się zatrzymać i poświęcić chwilę na zaczerpnięcie oddechu, wybrać się na spacer do Rezerwatu Białej Wody, najlepiej wyciszyć wtedy telefon (choć zasięg i tak nienajlepszy), żeby nic nie zakłócało szumu potoku Biała Woda. W upalny dzień nie ma nic lepszego niż kąpiel w zimnej wodzie potoku, co jest możliwe w jego licznych głębszych miejscach. A potem opalanie na kamienistej plaży, z dyndającymi nogami nad bystrym nurtem. W zimie można zrobić to samo ale to inna historia. Do Waszej dyspozycji latem jest nasz zewnętrzny basen z przylegającą do niego pergolą, gdzie poranna kawa smakuje wyjątkowo dobrze. Zrelaksować można się również z książką przy kominku w salonie lub chacie grillowej. Jeżeli zdecydujecie się wyruszyć w teren, macie dużo do zdobycia. Bezpośrednio od nas prowadzą bardzo malownicze szlaki na Wysoką, Radziejową i Prehybę. Wejście na te szczyty jest warte zachodu również ze względu na zachwycający widok na Tatry. Tuż obok nas znajduje się wejście do Wąwozu Homole, gdzie oprócz podziwiania pięknego wąwozu możecie sprawdzić jak Wasze dzieci pokonują strumyk, mostki i głazy. Na tej trasie natraficie również na prawdziwą bacówkę.

celina i mariusz

Celina & Mariusz

Oboje jesteśmy ze Szczawnicy. Na co dzień, jak każdy, jesteśmy zapracowani dlatego każdą wolną chwilę staramy się spędzać aktywnie. Nasze pasje – narty skiturowe, nurkowanie, żeglarstwo i rowery pozwalają nam oderwać się od codziennych obowiązków. Mamy szczęście bo większość z nich możemy realizować w Pieninach. Ciebie też chcemy zarazić Pieninami i dlatego stworzyliśmy Apartamenty Kornaje.

kornaje

Apartamenty Kornaje

powstały z miłości do najpiękniejszego zakątka Polski jakim są Pieniny oraz z marzeń o stworzeniu miejsca wyjątkowego i idealnego do wypoczynku zarówno z rodzina jak i przyjaciółmi. Apartamenty Kornaje to wymarzone miejsce na wypoczynek w górach. Dwa nowe, przytulne i jednocześnie komfortowe budynki położone są w uroczym zakątku Pienin, w Jaworkach ok 5km od centrum Szczawnicy.

motto apartamentów

Nasze Motto

"są małe i wielkie światy a nasz świat jest akurat. Poczuj się jak w domu Kornaje”.

Michał Bajor, Nie znajdą nas

Kornaje jest miejscem, w które wkładamy całe serca i chcemy żeby było Wam tu swobodnie i wygodnie i luźno. Życzymy wszystkim miłego pobytu w Pieninach!

Są małe i wielkie światy.....(autor: Magdalena Modlińska)