logo

Zamknij

zamknij

Rezerwuj pobyt

Hej, zarezerwuj swój nocleg i wyprawę w Pieniny. Po prostu wybierz datę, a później apartament. Możemy obiecać Ci tylko niezapomniane chwile w naszych Górach. Kliknij na poniższy przycisk i sprawdź dostępność naszych apartamentów oraz ich ceny. Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie lub skontaktuj się z nami.

*Klikoj chawok

*Po naszemu "Bardzo prosimy o kliknięcie na przycisk"

basen
Basen zewnętrzny

Orzeźwienie w słoneczny dzień.

arrow
basen
kawa nad basenem
basen w nocy
basen zewnętrzny
arrow
arrow

Basen, coś co podoba się naszym dorosłym gościom i zachwyca maluchy.

basen

Basen ma ok 8 m długości i 3.5m szerokości a jego głębokość to 110cm. Brodzik ma średnicę 3m i głębokość ok 40cm. Basen dostępny jest w miesiącach lipiec i sierpień a jeżeli pogoda dopisuje to również w czerwcu i we wrześniu.

Wyobraź sobie upalny wakacyjny dzień. Wybierasz się na wędrówkę po górach, bo nie możesz zmarnować tak pięknej pogody w tak pięknym miejscu. Wracając myślisz już tylko o tym by zanurzyć się w orzeźwiającej wodzie basenu tuż obok Twojego apartamentu.

dziecko w basenie

Dbamy o to, aby nasi Goście czuli się u nas doskonale bez względu na wiek.

basen
pergola nad basenem
dzieci nad basenem

Skorzystanie z naszego basenu jest świetnym pomysłem z wielu powodów. Przede wszystkim można z niego korzystać dla odprężenia po górskiej wędrówce. Oprócz tego jest to także świetna rozrywka dla całej rodziny - dzieci mają doskonałą zabawę. Oprócz tego to możliwość odprężenia o dowolnej porze dnia.