logo

Zamknij

zamknij

Rezerwuj pobyt

Hej, zarezerwuj swój nocleg i wyprawę w Pieniny. Po prostu wybierz datę, a później apartament. Możemy obiecać Ci tylko niezapomniane chwile w naszych Górach. Kliknij na poniższy przycisk i sprawdź dostępność naszych apartamentów oraz ich ceny. Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie lub skontaktuj się z nami.

*Klikoj chawok

*Po naszemu: "Bardzo prosimy o kliknięcie na przycisk"

basen
Chata grillowa

Miejsce spotkań

Wolnostojąca w części ogrodowej Chata Grillowa to fajne miejsce do organizacji wszelkich imprez na świeżym powietrzu. Chata jest całkowicie zabudowana z otwieranymi oknami , posiada drewniane stoły i ławy i może pomieścić przy stołach do 25 osób.

menu

Chata Grillowa z obietnicą mile spędzonego wieczoru

Minimalistyczny domek inspirowany stylem góralskim

chata grilowa

Ciepła kombinacja

Naturalnie Góralsko

Ciepło kominka w połączeniu z góralską atmosferą wnętrza przypominającego wiejską chatę oraz aromatem grillowanych przysmaków razem nadadzą każdemu przyjęciu swojskiego charakteru. Dla lubiących towarzystwo oraz wszystkiego co grillowane będą to mile spędzone chwile.

Miło i ciekawie

Grilowanie & zabawa

Chata Grillowa dostępna jest przez cały sezon! Dzięki temu, że jest to zamknięte pomieszczenie, możemy grillować nawet w środku zimy i zapomnieć o mrozie panującym na zewnątrz. Centralnie umieszczone palenisko opalane aromatycznym drewnem i duża powierzchnia, na której jednocześnie można przyrządzić posiłek dla wszystkich gwarantują udane biesiadowanie i niezapomniane chwile.

kominek

“Niezapomniane ogniska w letniej i zimowej scenerii oraz imprezy przy palenisku !”

gość
autor:

Magdalena Modlińska

galeria kornaje
galeria kornaje
galeria kornaje
galeria kornaje
arrow
arrow

Chata składa się z dwóch oddzielnych części. W pierwszym pomieszczeniu z kominkiem znajdują się długie drewniane ławy z ławki. W drugiej części należącej do domku gościnnego znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, którą udostępniamy dla zorganizowanych grup.

chata grillowa

Chata Grillowa posiada kominek z funkcją grilla, w którym nasi Goście mogą samodzielnie przygotować dla siebie posiłek. Obok zawsze czeka przygotowane drewno kominkowe.

kuchnia

Dla zorganizowanych grup udostępniamy kuchnię.

grill

Chata jest idealna do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, przyjęć urodzinowych, spotkań plenerowych czy imprez integracyjnych do 25 osób.

W chacie umieściliśmy również mały kącik z książkami, z których nasi goście mogą korzystać w trakcie pobytu. Chata Grillowa posiada nagłośnienie muzyczne, dzięki czemu można posłuchać własnej muzyki.

Na skróty