logo

Zamknij

zamknij

Rezerwuj pobyt

Hej, zarezerwuj swój nocleg i wyprawę w Pieniny. Po prostu wybierz datę, a później apartament. Możemy obiecać Ci tylko niezapomniane chwile w naszych Górach. Kliknij na poniższy przycisk i sprawdź dostępność naszych apartamentów oraz ich ceny. Zarezerwuj bezpośrednio na naszej stronie lub skontaktuj się z nami.

*Klikoj chawok

*Po naszemu "Bardzo prosimy o kliknięcie na przycisk"

basen
Kontakt

Spokojnie ale blisko wszystkich atrakcji

Zapraszamy do kontaktu z Apartamentami Kornaje w celu rezerwacji lub omówienia szczegółów pobytu. Prosimy o polubienie nas na Facebooku, aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje. Cały czas pracujemy nad tym, aby Apartamenty Kornaje były idealnym miejscem dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół.

arrow

Widok na Rezerwat Białej Wody

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu rezerwacji lub omówienia szczegółów pobytu. Prosimy o polubienie nas na Facebooku.

Przyjazd:

Kraków - Szczawnica 1.5h

Poruszając się trasą z Krakowa do Szczawnicy, należy zjechać ze słynnej Zakopianki do Mszany Dolnej na węźle Lubień. Następnie, jadąc przez Mszanę Dolną ulicą Krakowską, dojeżdżamy do skrzyżowania z ulica Orkana, gdzie należy obrać trasę na Zabrzeż. W Zabrzeży trzeba skręcić w prawo, kierując się na Nowy Targ. Jeszcze tylko Tylmanowa, Krościenko i jesteśmy w Szczawnicy. Następnie należy przejechać całą Szczawnicę w kierunku Jaworek, gdzie obok karczmy "Bacówka" należy skręcić w prawo a następnie w lewo do doliny Białej Wody. Za około 800 m cel podróży – Apartamenty Kornaje.

Dworzec autobusowy
Kraków - Szczawnica 2h

Wygodnym sposobem podróżowania na trasie Kraków - Szczawnica jest połączenie autobusowe. Z dworca autobusowego w Krakowie w kierunku Szczawnicy kursują często autobusy oraz mniejsze busy. Proponujemy skorzystać z rezerwacji biletu autobusowego na stronie www.busy.info.pl Podróż zazwyczaj trwa ok 2h.

Apartamenty Kornaje <-> Szczawnica, Plac Dietla, Wodospad Sewerynówka, Wąwóz Homole, Biała Woda

Image

Przystanek końcowy przy Apartamentach Kornaje. Przejażdżka "ciuchcią BUBU" to prawdziwa atrakcja zwłaszcza dla małych gości. Może być wykorzystana jako wygodny środek komunikacji pomiędzy naszymi apartamentami a kilkoma atrakcjami w Szczawnicy. Ciuchcia kursuje po wyznaczonej trasie z niewielką, bezpieczną prędkością, co daje czas na podziwianie widoków. Podróż ciuchcią to wspaniała zabawa i relaks dla całej rodziny zwłaszcza dla dzieci. Ciuchcia kursuje wg rozkładu, można się nią dostać do Jaworek,i tam wyruszyć do wąwozu Homole, rezerwatu Biała Woda, albo pójść do stadniny koni, albo do Sewerynówki, nad wodospad lub do restauracji Czarda.

Zarezerwuj swój pobyt