ico_plane_dark

PARK LINOWY

ABLANDIA W KROŚCIENKU

Park linowy Ablandia w Krościenku to miejsce, które zapewni niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu
dla całej rodziny. Atrakcje oferowane przez park linowy dostępne są dla wszystkich chcących się dobrze bawić a
zabawa ta nie wymaga od uczestników żadnego doświadczenia.

Park linowy w liczbach

Park linowy to miejsce rozrywki na świeżym powietrzu wśród drzew, na których zawieszone są różnego rodzaju przeszkody tworzące trasy o różnym stopniu trudności. Trasę można wybrać uwzględniając swoje możliwości fizyczne i psychiczne. Powietrzna wędrówka pomiędzy ruchomymi kładkami, wiszącymi siatkami i innymi przeszkodami rozwija zwinność, wytrzymałość. Wzmacnia również pozytywne relacje pomiędzy uczestnikami zabawy.

Długość tras linowych:

Trasa Niebieska 200m
Trasa Czerwona 350m
Trasa Żółta 50m

kask w parku linowym ablandia

ico_plane_dark

PARK LINOWY

ABLANDIA W KROŚCIENKU

Park linowy w Krościenku to miejsce, które zapewni niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu
dla całej rodziny. Atrakcje oferowane przez park linowy dostępne są dla wszystkich chcących się dobrze bawić a
zabawa ta nie wymaga od uczestników żadnego doświadczenia.

TRASY LINOWE

trzy trasy linowe o różnym stopniu trudności

TRASY LINOWE

Trasa Niebieska, Czerwona, Żółta

STREFA JUNIORA

Linowy plac zabaw dostępny dla dzieci od 3 r.ż.

STREFA JUNIORA

Strefa wyśmienitej zabawy dla maluchów

WIEŻA MOCY

Ekstremalne atrakcje na bardzo dużej wysokości

WIEŻA MOCY

BigSwing, PowerFan, Drabina Jakuba, ZipLine

KULE WODNE

Wodna atrakcja dostępna dla dorosłych i dzieci.

KULE WODNE

Woda, duża kula a w środku Ty

kask

Szkolenie
wstępne.

Początek zabawy w parku linowym to obowiązkowe przeszkolenie w takcie, którego instruktorzy przekazują wiedzę na temat bezpieczeństwa, zasad “przepinania się” na wysokości. Rodzaj przekazywanych informacji zależy od rodzaju obiektu na którym chce się spędzić czas i tak np. małe dzieci przystępują praktycznie od razu do zabawy na przeszkodach dla nich przeznaczonych.

Przed wejściem na trasę linową zostaniesz wyposażony w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonże, karabinki, kask), a następnie przejdziesz instruktaż z zasad jego używania, po czym przejdziesz trasę treningową pod nadzorem Instruktora i dopiero po zdobyciu umiejętności pozwalających na wejście na trasę linową będziesz mógł po niej podróżować. Instruktor obserwując Cię na trasie treningowej zdecyduje, czy przyswoiłeś sobie zasady używania sprzętu asekuracyjnego.

TRASY
LINOWE

TRASA NIEBIESKA

Trasa przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trasa najbardziej uniwersalna ze wszystkich dostępnych w parku linowym. Całkowita ilość przeszkód 14.

Wysokość [m]
Długość [m]
Czas przejścia [h]

TRASA CZERWONA

Trasa wymagająca dużo zręczności i odwagi. Trasa najbardziej ekstremalna ze wszystkich dostępnych w parku linowym. Całkowita ilość przeszkód 20.

Wysokość [m]
Długość [m]
Czas przejścia [h]

TRASA ŻÓŁTA

Trasa linowa przeznaczona dla dzieci powyżej 6 r.ż. Trasa wymagająca dużo zręczności i odwagi od dzieci, doskonale rozwija koordynację ruchową. Całkowita ilość przeszkód 12.

Wysokość [m]
Długość [m]
Czas przejścia [h]

STREFA
JUNIORA.

Strefa juniora to linowy plac zabaw dostępny dla dzieci od 3 r.ż. Zabawa w strefie jest nielimitowana. Plac zabaw składa się z następujących atrakcji:

TRASY JUNIOR
Dziecko w profesjonalnym kasku na głowie porusza się po trasie linowej z licznymi przeszkodami zabezpieczonymi siatką asekuracyjną. Cała trasa zamocowana jest pomiędzy drzewami z domkami. Zabawa na trasie juniora poprawia zmysły równowagi i pozwala nabrać dziecku pewności siebie na wysokości.

Zjazdów TYROLSKICH JUNIOR
Lina zjazdowa tyrolski ma długość ok 30 m, do której za pomocą systemu tyrolkiego podczepiona jest lina zjazdowa. Dziecko podczas zjazdu asekurowane jest podwieszoną siatką.

Poduszki JUMPING PILLOWS
Jumping Pillows stanowią niebagatelną atrakcję dla placów zabaw, dając radość wszystkim tym, którzy lubią dobrą zabawę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.

Łódeczki
Zdecydowanie wodna atrakcja dla najmłodszych. Mały żeglarz pokonuje wody basenu w łódeczce napędzanej siłą własnych nóżek.